Wszystkie

Kolejne realizacje

Jakże ciekawe jest puszczenie w “obieg” swoich myśli, celów, i następnie oglądanie jak się one realizują w czasie. Można by powiedzieć, że wszystko dzieje się samoistnie, jednakże prawda jest taka, że włożyłem w to wielką pracę. Jeśli nie musiałem tego zrobić teraz, znaczy że zrobiłem to już wcześniej. 

 

Czasem, mówimy że komuś się coś udało. Nie znamy historii tej osoby, nie znamy jej samej. Patrząc przez pryzmat własnego życia, potrafimy szybko stwierdzić, że drugiej osobie rzeczy przychodzą bardzo łatwo, jakoby znikąd. Najczęściej jednak, ta osoba wkłada wcześniej ogromną pracę, której nie widać. Widoczne zaś, są efekty. Może w naszym umyśle pojawić się zazdrość. Dzieje się tak dlatego, że łatwiej jest nam zauważać spektakularne rezultaty, nie obchodzi nas jednak mozolna droga, którą dana osoba pokonała, aby je osiągnąć. 

Przy takim wstępie, zacznę od sukcesów 😊 Otóż kolejny cel został zrealizowany! Jest to cel numer 11. Nie jeden, a dwa projekty frezowania już za mną. Miało być do końca czerwca, a nie ma jeszcze kwietnia. Mając cel, zarówno motywacja jak i podejmowanie ryzyka by go uzyskać, są większe. 

Organizacja moich dni jest stale lepsza. Prawie każdy już dzień roboczy, planuję co do godziny. Oczywiście, czasem trzeba go mocno modyfikować. 

No i polecę jeszcze z tej drugiej, ciemniejszej strony. Zaczynam mieć obawy, co do spełnienia punktu z moją wagą osobistą. Jedzenie i spożywane kalorie kontroluję, jednak ta stoi w miejscu. W tym aspekcie więc, może być ciężko. 

We czwartek z kolei miałem mały kryzysik. Na wieczór spożyłem trochę słodkości i zamówiłem sobie pizze. Nie ma co ukrywać, walka się toczy. 

Mam jeszcze problemik z regularnoscią Reguły 15 minut, ale z tym sobie poradzę, to raczej chwilowe “niedopatrzenie “. 

Jako, że wczoraj był 15sty dzień miesiąca, przeczytałem bardzo ciekawy artykuł, do którego zamieszczam link. Warto zobaczyć. 

Będę to podkreślał, warto mieć zapisane cele! Warto, warto, warto. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *