Przełomowe,  Wszystkie

Setny wpis tego bloga!

Na ogół na takie okazje robi się wpisy specjalne, na przykład 50 faktów o mnie, czy też opowiada się jakąś mocną historię życia. Ja zapowiem natomiast test, który będę wykonywał na blogu i być może za jakiś czas uda się stworzyć coś więcej.. 🙂

 


W moim odczuciu, jest zdecydowanie za wcześnie na wpisy stricto o sobie. Z drugiej strony wiem, że każdy kolejny wpis przybliża mnie do nich.

W moich postach, chciałbym w szczególności przekazywać jakąś wartość. Tak, aby odbiorca- czytelnik, miał konkretną korzyść, iż czyta. Tak, by moje przemyślenia wzbudzały też refleksję w jego głowie. W końcu tak, by wpisy o mnie samym, również były motywującą historią.

Czy to jest możliwe? Wierzę że tak. Kwestia stałego wprowadzania tej wiary w życie pozostaje już w moich dłoniach, które przecież są głównym sprawcą tego bloga zaraz po mózgu, który nadaje im odpowiednie polecenia. Na szczęście nasz mózg można stale rozwijać. Także z czasem zapewne mi to się uda.

Co za test?

Chciałbym trochę obalić, a być może potwierdzić badanie, które zostało wykonane w pewnym filmie, którego tytuł nosi Woda- Wielka Tajemnica. Film bardzo ciekawy, jednakże bardzo kontrowersyjny. Wysnuwa wiele teorii i badań, w które aż nie chce się wierzyć. Chcę więc sprawdzić jedno z nich. Więcej szczegółów wkrótce…

A jak cele.

Koniec Marca się zbliża, a nie wszystko jest jeszcze do końca zrealizowane. Pora więc spiąć się i działać. W tym tygodniu chcę dokonać spełnienia kilku z nich. Na te na które mam mniejszy wpływ, wyjdą same w praniu. Zrobię co mogę, aby wszystko było na tip top. A wszystko na bieżąco będzie tu, na tej stronie, dokładnie opisane.

A póki co…
Miej się wspaniale człowiecze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *